Araç Koruma

3M PPF, Renkli Folyo, Seramik Kaplama ve Güvenlik Filmleri gibi geniş yelpazedeki hizmetlerimizle aracınızı dış etkenlere karşı koruyor, özgün bir görünüm kazandırıyoruz. İç Detaylı Temizlik ile de aracınızın iç mekanını hijyenik ve ferah tutuyoruz.

3M PPF Kaplama

3M PPF Kaplama hizmetimizde, aracınızın ölçülerine tam olarak uyacak şekilde milimetrik kesimler yapmak için özel olarak tasarlanmış plotter kullanıyoruz. Bu yüksek hassasiyetli cihaz, aracınızın her bir parçasının boyutlarını doğru bir şekilde ölçer ve buna göre 3M PPF kaplama filmini keser. Bu sayede, aracınızın tüm yüzeylerine mükemmel uyum sağlanır ve en etkili koruma sağlanır. Plotter ile yapılan kesimler, her detayın titizlikle ele alınmasını sağlayarak aracınızın estetik görünümünü korurken aynı zamanda maksimum koruma sağlar. Müşterilerimize en kaliteli ve özelleştirilmiş hizmeti sunabilmek için sürekli olarak teknolojik yenilikleri takip ediyor ve en iyi ekipmanları kullanıyoruz.

Seramik Kaplama

Aracınızı dış etkenlere karşı en üst düzeyde korurken parlaklığını da uzun süre muhafaza etmek istiyorsanız Seramik Kaplama hizmetimiz tam size göre. Yüksek kaliteli seramik malzemelerle aracınıza uygulanan bu kaplama, çiziklere, lekelere ve güneşin zararlı etkilerine karşı kusursuz bir koruma sağlar. Aracınızın pürüzsüz ve parlak görünümünü uzun süre koruyarak sürüş keyfinizi artırır.

Cam Filmi

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak ve aracınızın iç mekanını serin tutmak için Cam Filmi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek kaliteli cam filmleriyle aracınızın camlarına uygulanan bu film, UV ışınlarını engelleyerek iç mekanın solmasını ve yaşlanmasını önler. Ayrıca, güneş ışınlarının neden olduğu sıcaklığı azaltarak sürüş konforunuzu artırır.

Ön Cam Güvenlik Filmi

Sürüş güvenliğinizi artırmak ve olası kazalarda cam kırıntılarının zararını en aza indirmek için Ön Cam Güvenlik Filmi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı özel yapısıyla aracınızın ön camını güçlendirirken, cam kırıklarının etrafa yayılmasını engeller. Bu sayede sürücü ve yolcuların güvenliğini maksimum seviyede sağlar.

Sunroof Güvenlik Filmi

Sunroof kullanıcıları için özel olarak tasarlanan Sunroof Güvenlik Filmi hizmetimiz, güneş tavanınızı korurken güvenliği artırır. Darbelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde güneş tavanınızın camını korur ve olası bir kaza durumunda cam kırıklarının etrafa yayılmasını engeller. Bu sayede sürüş deneyiminizi daha güvenli hale getirir.